Půjčka na směnku ihned

půjčky, úvěry, peníze

Půjčky na nemovitost

Napsal admin • Aug 1st, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky na nemovitost jsou vůbec nejvíce běžnou půjčkou v České republice. Jedná se o půjčku na stavbu nové nemovitosti nebo na koupi nemovitosti. V článku se dozvíte jednotlivé možnosti pro půjčky na nemovitost.

Půjčky na vlastní bydlení

V dnešní době si dokáže málokdo našetřit tak velkou sumu, aby si mohl dovolit zaplatit nemovitost ze svých peňez. Většina lidí se tedy musí půjčit peníze, pokud nechce na vlastní bydlení šetřit až téměř do důchodu. Půjčky na nemovitost nebývají také tak druhé, jako jiné spotřebitelské půjčky, zase jsou na další dobu. Takže roční úroky se nasčítají. Dále vám představíme jednotlivé možnosti půjček na nemovitost.

Hypoteční úvěr na nemovitost

Jako půjčky na nemovitost se v České republice nejčatěji používají hypotečního úvěru. Jedná se o účelové úvěry, které jsou vytvořeny pro financování bydlení. Hypoteční úvěr bude jištěn vaší novou nemovitostí. A díky tomuto jištění, může pak být nízký roční úrok. Roční úrok se v současné době pohybuje něco okolo 5 procent.

Úvěr ze stavebního spoření

Pokud vám bude stačit i menší půjčka na nemovitost, tak je podle mě výhodné využít úvěru ze stavebního spoření. Máte tam daný roční úrok, který je daný napevno na nebude se měnit. Je vhodné zejména na financování menších bytů. Stavební spoření má v České republice téměř každý, ale většina lidí je používá pouze na spoření svých peňez. Hodně lidí ani neví, že si mohou ze stavbka vzít i hodně výhodný úvěr.Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.