Půjčka na směnku ihned

půjčky, úvěry, peníze

Soukromé půjčky od lidí

Napsal admin • Aug 1st, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Některé soukromé osoby a soukromí investoři nabízejí různé soukromé půjčky od lidí. Jedná se o půjčky, které poskytují běžní lidé, kteří tak chtějí zhodnoti své volné peníze.

Lidé půjčují lidem

Soukromé půjčky od lidí by měli fungovat tak, že lidé kteří mají hodně volných peňez by půjčovaly lidem, kteří si peníze potřebují půjčit. Získávaly by zato roční úrok, který je mnohem vyšší než třeba roční úrok na nějakém spořícím účtu nebo termínovaném vkladě.

Soukromé půjčky od lidí bez registru

Běžný člověk nemá přístup do registru dlužníků. Do registru dlužníků mají přístup pouze finanční instituce. Z toho jasné vyplývá, že soukromé půjčky od lidí musí být poskytovány bez registru. Protože by si stějně nijak nemohly prověřit, jestli je klient v registru dlužníků. Zjednoduššně se dá řící, že se jedná o takové soukromé půjčky bez registru a poplatku . Není prověřován registr a neplatíte žádný poplatek předem.

Kdo poskytuje tyto půjčky ?

Soukromé půjčky od lidí poskytují běžní lidé, kteří mají dostatek svých volných peňez a chtěli by na těchto volných peňezích vydělat. Téměř v každém městě se najdou lidé, kteří poskytují nějaké takovéhle půjčky. Jedná se o neúčelové půjčky, takže peníze z této půjčky můžete použít na cokoliv.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.